Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.
Четвер, 28 вересня 2017 00:26

25-28 вересня 2018 р. член ГО «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами» к.пед.н., доцент кафедри Інформаційних комп’ютерних технологій і математики Бондаренко Т.С. взяла участь у щорічній міжнародній конференції IGIP – 21th Int

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

25-28 вересня 2018 р. член ГО «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами» к.пед.н., доцент кафедри Інформаційних комп’ютерних технологій і математики Бондаренко Т.С. взяла участь у щорічній міжнародній конференції IGIP – 21th International Conference on Interactive Collaborative Learning; 47th IGIP International Conference on Engineering Pedagogy (http://www.icl-conference.org/current/index.php), яка проходила на мальовничому острові Кос (Греція).

В рамках конференції, що зібрала понад 240 представників з усіх континентів, учасниця конференції ознайомилася з останніми досягненнями в галузі використання інформаційних навчальних технологій. Тетяна Сергіївна виступила із доповіддю “Evaluation Automation of Achievement Tests Validity Based on Semantic Analysis of Training Texts”. Доповідь конференції буде опублікована в серії Advances in Intelligent Systems and Computing видавництва Springer, що індексується Scopus.

Також наш науковець взяла участь у майстер-класах, у роботі секцій інших напрямів конференції та обмінялась досвідом в галузі інженерної педагогіки з колегами із різних куточків світу.

Вітаємо Тетяну Сергіївну та бажаємо подальших успіхів.

icl 4 icl 3 icl 2 icl 1

Прочитано 42 разів

Прокоментувати:

Back to Top