Четвер, 24 січня 2019 05:29

Надія Іванівна Білик нагороджена орденом «Гордість і честь України» та Почесною грамотою

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Надія Іванівна Білик нагороджена орденом «Гордість і честь України» та Почесною грамотою за вагомі здобуття, високий рівень професіоналізму, активну життєву позицію та сумлінну працю, спрямовану на розвиток України. Особисті досягнення в освіті занесені до Книги Пошани «Гордість України. Імена та здобутки».

З метою гідного представлення світовій спільноті творців новітньої історії України, ділового потенціалу країни та для об’єднання українських громадян з 2007 року проводиться Міжнародний проект «Україна і українці – цвіт нації, гордість країни», який здійснюється за підтримки та участі представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органів місцевого самоврядування, міжнародних організацій української діаспори, видатних політичних і громадських діячів.

За підсумками 2017 року організатори проекту визначили 170 осіб (представники органів місцевого самоврядування, юриспруденції, науки і освіти, культури, сільського господарства, медицини, керівники підприємств, політики та ін.) для відзначення.

Серед них представник ГО ШАУСПС, Білик Надія Іванівна, професор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Надія Іванівна нагороджена орденом «Гордість і честь України» та Почесною грамотою за вагомі здобуття, високий рівень професіоналізму, активну життєву позицію та сумлінну працю, спрямовану на розвиток України. Особисті досягнення в освіті занесені до Книги Пошани «Гордість України. Імена та здобутки».

gr3   gr4

Прочитано 250 разів

Прокоментувати:

Back to Top