Статьи и обзоры nachodki.ru

Проекти, гранти, стажування

ICAP Єднання Платформа розвитку громадянського суспільства Маркетплейс http://cd-platform.org пропонує громадським і благодійним організаціям можливість організаційного розвитку. Ми надаємо гранти для навчання, оплати консультацій та інших послуг, які можна отримати від спеціалістів з різних питань організаційного розвитку. Запрошення до участі в конкурсі можна скачати за посиланням.

Велика ідея Сайт дуже зручний у використанні, містить понад 200 можливостей щомісяця – гранти, конкурси, події, школи з різних спеціальностей та для людей різного віку, які проходять як на території України, так і в різних куточках світу.

Mladinfo Один з тих сайтів, на яких регулярно з’являються нові конкурси, міжнародні програми та тренінги. Варто просто час від часу переглядати їх, обирати той чи інший цікавий проект і вирушати за новими знайомствами та досвідом.

Центр международных обменов BREAKSTER Організація займається пошуком міжнародних програм, набором учасників та лідера групи, допомагає підготуватись до участі в проектах та постійно надає необхідну інформацію учасникам як під час підготовки, так і на час їх перебування за кордоном.

Unistudy Інформація на цьому сайті надається українською мовою, що зручно для тих, хто не досконало володіє англійською, проте оновлюються можливості на ньому не надто часто.

Прочитано 333 разів
Back to Top