nachodki.ru интернет-магазин

Facebook АM Today

 

 

 Вітаємо Вас на сайті Громадської організації

"Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами"

(сайт у стадії отладки)

f1

Шановні колеги!

30-31 січня 2020 року

Відбудеться V Всеукраїнський науковий форум "Адаптивні процеси в національній освіті"

ПРЕС-РЕЛІЗ

Вхід до кабінету форуму 


 DSC 0955adaptuvni sustemu3adaptivn4DSC 1169IMG 20170706 102924 1

Летять літа, мов бистрі води, і не вернути їх назад, а нам не віриться сьогодні, що Вам уже – 75!

1 листопада 2019 року відзначає Ювілей доктор педагогічних наук, професор, лідер Наукової школи адаптивного управління, засновник і голова ради Громадської організації "Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами" Єльникова Галина Василівна.

Вельмишановна Галино Василівно! Прийміть слова глибокої шани і поваги. Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінної та високопрофесійної діяльності, відданості обраній професії. Ваші учні нині плідно працюють на благо української освіти і забезпечують розвиток Ваших наукових ідей та знахідок. Ми пишаємося тим, що маємо можливість здійснювати науковий пошук у тісній співпраці з Вами і запроваджувати наукові досягнення в освітянську практику. Вважається, що сімдесят п’ять – це вік мудрості, шани, пошани і слави. Повністю із цим погоджуємося. Бажаємо, щоб для Вас він також був віком міцного здоров’я, бадьорості, радості, благополуччя й душевного родинного тепла.

777

З глибокою повагою, члени ШАУ СПС

 


Увага! Всеукраїнська Літня наукова школа "Адаптивне управління Новою українською школою: ціннісні орієнтири" (Summer Science School - SSS-AM-2019) працювала у період з 04.07–08.07.2019 року. Мета проведення літньої наукової школи: обговорення актуальних питань розвитку адаптивного управління в умовах нової української школи. Цільова аудиторія: науковці, викладачі, аспіранти, докторанти, здобувачі наукових ступенів, управлінці всіх рангів, які зацікавлені в розбудові нової української школи на адаптивних засадах. Трансляція і онлайн-комунікація учасників школи з різних куточків України проходила засобами каналу You-Tub! Освітяни обговорювали важливі питання з адаптивного реформування соціально-педагогічних середовищ закладів освіти України!  Важлива інформація знаходиться за посиланням:

ПРЕС-РЕЛІЗ SSS-AM-2019   (анонсування)

You-Tub SSS-AM-2019           (онлайн-трансляція)

Program SSS-AM-2019          (алгоритм роботи)

Залишайте, будь ласка, Ваші КОМЕНТАРІ і ОЦІНЮВАННЯ за переходом на сторінку SSS-AM-2019!  

 

b 2018Наукова команда школи адаптивного управління вітає з Днем народження Ірину Сергіївну Лапшину! Зичимо щастя, успіхів професійних, натхнення і добробуту!

4


 

 

 

 


Шановні колеги! Всеукраїнська Літня наукова школа "Адаптивне управління Новою українською школою:ціннісні орієнтири" буде працювати у період з 04.07–08.07.2019 року. Мета проведення літньої наукової школи: обговорення актуальних питань розвитку адаптивного управління в умовах нової української школи. Цільова аудиторія: науковці, викладачі, аспіранти, докторанти, здобувачі наукових ступенів, управлінці всіх рангів, які зацікавлені в розбудові нової української школи на адаптивних засадах. Детальніше...Вельмишановна Ганно Миколаївно ! Щиро вітаємо Вас з Ювілеєм! За багато років служіння освіті Ви пройшли шлях від рядового вчителя до начальника обласного управління освіти. Багато років і сил віддали розвитку і процвітанню освіти Чернігівщини. Високу держслужбову адміністративну посаду Ви замінили кар'єрою науковця, практично почавши з нуля. Вивчали науковий стиль, набували навичок огляду літератури, наукового аналізу практики, організації та проведення науково-експериментальної роботи. Захистили дві дисертації: на науковий ступінь кандидата наук та після захисту докторської дисертації отримали науковий ступінь доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.06 - теорія і методика управління освітою. Свій високий практичний статус Ви підтвердили високим статусом науковця. Зараз розвиваєте свою наукову школу, вчите молодих науковців, готуєте майбутніх кандидатів педагогічних наук. Ми пишаємося тим, що Ви є представником ГО ШАУСПС. Нехай Вам щастить, Господь береже Вас, дає витримку, наснагу та удачу. Будьте завжди потрібні людям, майте задоволення від улюбленої праці. Здоров’я Вам, вашій родині і близьким людям. З Ювілеєм !!!

v

 

 

 

 

 Харьківська академія неперервної освіти висловлює щиру вдячність за вітання та теплі побажання з нагоди 80-річчя післядипломної педагогічної освіти Харківщини команді Громадської організації "Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами"! Детальніше...


Надруковано збірник матеріалів IV Всеукраїнського наукового форуму "Адаптивні системи управління в освіті", в якому висвітлено трансформаційні процеси в освітніх системах США, Німеччини, Польщі. Автори розкривають напрями розвитку адаптивних прпоцесів, стратегій запровадження у практику ІТ-підтримки адаптивного управління в закладах освіти різних рівнів організації. Детальніше... Педагоги-профтехосвітяни Донеччини отримали у подарунок від Громадської організації "Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами" збірник матеріалів IV Всеукраїнського наукового форуму "Адаптивні системи управління в освіті". "Пару примірників Збірника наукових матеріалів IV Всеукраїнського наукового форуму були безкоштовно передані колективам НМЦ ПТО у Донецькій області та Маріупольського професійного машинобудівного ліцею! Дякуємо за підтримку профтехівців Донеччини. Увага та кожне добре слово для них зараз дуже вартісні! " - висловив слова вдячності на урочистому заході директор Навчально-мсетодичного центру у Донецькій області Едуард Вячеславович Гончаров.

  donezk pto2 Детальніше...Відзначено Грамотою Громадської організації "Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами" директора Приватного закладу «Центр професійної освіти і навчання» міста Кривого Рогу Семенова Андрія Івановича за високий рівень професійної компетентності в реалізації ідей адаптивного управління соціально-педагогічними системами в практику професійної (професійно-технічної) освіти та ефективну організацію адаптивного середовища в процесі проведення Міжрегіонального конкурсу професійної майстерності за професією «електромонтажник» на честь Героя соціалістичної праці Павленко Г.І., спрямованого на випереджальний розвиток робітничих та інженерно-педагогічних кадрів. Науковці Організації М.Л.Ростока та І.В.Тропіна, які здійснювали активне представництво в інноваційному заході за дорученням і делегованим їм правом вручили нагороду А.І.Семенову під час урочистостей.. 

cpon3 cpon4 cpon1 cpon2 cpon5


 

 

Прочитано 15932 разів
Шановні колеги! 26‑28 березня 2019 року планується проведення Першого Міжнародного науково-практичного WEB-форуму «РОЗБУДОВА ЄДИНОГО ВІДКРИТОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ ОСВІТИ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ» (зареєстровано у системі УкрІНТІ МОН України посвідчення № 535 від 12.11.2018...
Почесною грамотою Національної академії наук України на честь 100-річчя нагороджено...
АНОНС!  Щодо проведення VІ Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми-2019».
Надія Іванівна Білик нагороджена орденом «Гордість і честь України» та Почесною грамотою за вагомі...
з нагородженням Почесною грамотою КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ !!!
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Back to Top